Přeskočit na hlavní obsah

Operátor farmaceutické výroby (oddělení navažovna)

Zentiva je výrobcem vysoce kvalitních a dostupných léčivých přípravků. Nabízíme vám zázemí mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí. Naším cílem je vývoj, výroba a prodej farmaceutických produktů. Zdraví je pro nás zásadní hodnotou.

Co budete dělat?

  • připravovat suroviny k dalšímu zpracování a následné výrobě tablet, kapslí, draže
  • ručně navažovat suroviny dle požadovaných specifikací
  • vizuálně kontrolovat jejich kvalitu
  • provádět pravidelný úklid pracoviště
  • občas zapíšete pár záznamů do výrobní dokumentace
  • pracovat v malém kolektivu cca 6-8 osob
  • ostatní vás naučíme

Co očekáváme?

  • zkušenost z výroby, doplňováním zboží či skladu
  • pečlivost a zodpovědnost - budete pracovat s chemickými látkami
  • dobrou fyzickou kondici - během směny vám projde rukama až 600kg surovin, už nemusíte do posilovny, pojďte k nám a ještě za to dostanete měsíční příspěvek 1400Kč
  • pracovat ve směnách (6-14 hod a 14 - 22 hod)

Co nabízíme?

  • mzda až 30 000 Kč (základní mzda 26 800Kč + navýšení o 1 000 Kč po zaučení + příplatky dle zákoníku práce a kolektivní smlouvy až 2 200 Kč )
  • měsíční bonus až 2 400 Kč při plnění nastavených osobních cílů
  • práce v čistém a plně klimatizovaném prostředí
  • zkrácená pracovní doba 7,5 hod. denně
  • po zkušební době výběr z benefitů v hodnotě 11 000 Kč ročně
  • obědy za 30Kč ve firemní jídelně
  • odměnu za doporučení nového zaměstnance 30 000 Kč
  • pro mimopražské uchazeče příspěvek na ubytování max. 6 000 Kč/měs. po dobu půl roku
  • 5 týdnů dovolené a další dny volna nad rámec Zákoníku práce
  • očkování proti chřipce hrazené zaměstnavatelem
  • fyzioterapeut a kadeřník v areálu firmy
  • nabídka sportovních aktivit organizovaných zaměstnanci v blízkém okolí

Pokud vás naše nabídka zaujala a chcete se stát součástí stabilní společnosti, kde je zdraví vždy na prvním místě, napište nám. Stačí kliknout na odpovědní tlačítko níže. Těšíme se na setkání!

Benefity

Zentiva je moderní zaměstnavatel, proto nabízíme široký výběr benefitů, který osloví opravdu každého.

  • Program
    zaměstnaneckých výhod

  • Penzijní
    připojištění

  • Skupinové
    životní pojištění

  • Příspěvek
    na stravu

  • Flexibilní
    pracovní doba

  • Dny volna
    navíc

  • Home
    office

  • Odměna
    k narození dítěte

  • a mnoho dalších...