Nacházíte se zde: Domů » Kariéra » Nabídka volných pracovních míst

Nabídka volných pracovních míst

Sales Manager OTC

Pracovní náplň:

  • Vytvoření a implementace prodejní strategie OTC portfolia v souladu s globální obchodní strategií společnosti Zentiva a v souladu s lokální marketingovou strategií.
  • Řízení přípravy, implementace a vyhodnocování taktických plánů prodeje.
  • Definice prodejních cílů členů týmu, podpora jejich dosažení.
  • Dosažení prodejních cílů a zabezpečení profitabilního růstu v souladu s komerčními a etickými podmínkami.
  • Plánování, koordinace, vyhodnocení a zefektivnění realizovaných aktivit (návštěvy, semináře apod.) svěřeného týmu.
  • Vedení, motivace, podpora a rozvoj týmu k úspěšnému provedení prodejních a marketingových aktivit, rozvoj prodejních dovedností.
  • Monitoring trhu a komerčních podmínek konkurence.

Co požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (obchodní, farmaceutické, přírodovědecké nebo pedagogické zaměření výhodou).
  • Zkušenosti a prokázané výsledky s vedením OTC/FMCG prodejního týmu, min. 4 roky praxe.
  • Obchodní, komunikační a prezentační dovednosti. Schopnost konstruktivního řešení konfliktů a práce pod tlakem
  • Analytické dovednosti - segmentace, tvorba analýz, plánů a rozpočtů.
  • Schopnost implementovat strategii s konstruktivní zpětnou vazbou.
  • Znalost trhu, produktů a konkurence, .
  • PC znalosti a dovednosti: MS Office.
  • ŘP skupiny B

Co nabízíme:

  • Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející perspektivní společnosti;
  • Celou řadu benefitů (relax, fitnes, kultura, 25 dní dovolená, sick days);
  • Připojistíme Vás pro případ úrazu a pomůžeme Vám navýšit si finance na penzijním účtu;
  • Odměníme Vaši loajalitu a dlouholetou spolupráci.
  • Služební automobil i pro soukromé užití.

Kontakt

Zentiva
Eva Tesařová