Nacházíte se zde: Domů » Kariéra » Nabídka volných pracovních míst

Nabídka volných pracovních míst

Zentiva je výrobcem vysoce kvalitních a dostupných léčivých přípravků. Nabízíme vám zázemí mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí. Naším cílem je vývoj, výroba a prodej farmaceutických produktů. Zdraví je pro nás zásadní hodnotou.

Operátor výroby v čistém a klimatizovaném provozu

Pojďte s námi vyrábět léky. Hledáme nové posily do našich týmů.

Nevyhovují vám noční a víkendové směny? Chcete odcházet domů s čistou hlavou? Mít odpovědnost pouze za svůj jasně definovaný úkol? Máte již zkušenosti s výrobou či Vás podobná práce zajímá? Pošlete nám své CV.

Co budete dělat?

  • budete důležitou součástí přípravy surovin, z kterých se následně vyrábějí léky
  • ručně navažovat suroviny dle požadovaných množství a vizuálně kontrolovat jejich kvalitu
  • pravidelnou součástí Vaší práce je úklid pracoviště a občas zapíšete pár záznamů do výrobní dokumentace
  • pracovat v malém kolektivu cca 6-8 osob
  • ostatní Vás naučíme

Co očekáváme?

  • zkušenost z výroby, doplňováním zboží či skladu
  • pečlivost a zodpovědnost - budete pracovat s chemickými látkami
  • dobrou fyzickou kondici - během směny Vám projde rukama až 600kg surovin, už nemusíte do posilovny, pojďte k nám a ještě za to dostanete měsíční příspěvek 1400Kč
  • práce ve směnách (6-14 hod a 14 - 22 hod)

Co nabízíme?

  • mzda až 30 000 Kč (základní mzda 26 800Kč + navýšení o 1 000 Kč po zaučení + příplatky dle zákoníku práce a kolektivní smlouvy až 2 200 Kč )
  • měsíční bonus až 2 400 Kč při plnění nastavených osobních cílů
  • práce v čistém a plně klimatizovaném prostředí
  • zkrácená pracovní doba 7,5 hod. denně
  • po zkušební době výběr z benefitů v hodnotě 11 000 Kč ročně
  • obědy za 30Kč ve firemní jídelně
  • odměnu za doporučení nového zaměstnance 30 000 Kč
  • pro mimopražské uchazeče příspěvek na ubytování max. 6 000 Kč/měs. po dobu půl roku
  • 5 týdnů dovolené a další dny volna nad rámec Zákoníku práce
  • očkování proti chřipce hrazené zaměstnavatelem
  • fyzioterapeut a kadeřník v areálu firmy
  • nabídka sportovních aktivit organizovaných zaměstnanci v blízkém okolí

Kontakt

Zentiva
Petra Víková