Nacházíte se zde: Domů » Kariéra » Nabídka volných pracovních míst

Nabídka volných pracovních míst

Manažer pro klíčové zákazníky_hospital

Účel pozice:

Zodpovídá za vytváření a rozvíjení intenzivních profesionálních kontaktů s klíčovými partnery společnosti Zentiva za účelem zvýšení prodeje farmaceutických přípravků společnosti v nemocnicích.

Pracovní náplň:

  • buduje vztahy s klíčovými zákazníky, získává nové významné zákazníky – region jižní Morava
  • zajišťuje dosažení prodejních cílů a cílů profitability implementováním prodejní politiky společnosti (cenová politika, rabaty, vzorky, produktové balíčky,..),
  • úzce spolupracuje s medicínskými reprezentanty zodpovědnými za nemocnice ve svém regionu, regionálním manažerem, produktovým manažerem, oddělením distribuce, finančním oddělením,
  • vyjednává ceny pro definované portfolio produktů v rámci svých pravomocí, navrhuje individuální slevy, kontrakty, podpůrné propagační aktivity pro nemocnice,
  • monitoruje obrat a komerční podmínky konkurence,
  • je zodpovědný za účast společnosti v tendrových jednáních, vypracování tendrové nabídky, monitorování průběhu tendru, uzavírání kontraktů, logistické aspekty vykonávání smluvních podmínek.
  • analyzuje nemocniční segment,
  • buduje databázi zákazníků, analyzuje tržní segmenty a skupiny zákazníků (segmentace a targeting),
  • pravidelné reporty nadřízenému o výsledcích ve svěřené oblasti.

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (medicínského, přírodovědeckého, humanitního směru výhodou),
  • praktické zkušenosti na pozici manažer pro klíčové zákazníky výhodou.
  • analytické a obchodní dovednosti,
  • tvorba analýz, plánů a budgetů,
  • komunikační a prezentační dovednosti,
  • PC dovednosti: MS Office: Word, Excel, PowerPoint, Windows, internet,
  • transversální spolupráce, orientace na zákazníka, orientace na výsledky;

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející perspektivní společnosti;
  • prostor pro realizaci vlastní kariéry ;
  • celou řadu benefitů (relax, fitnes, kultura, 25 dní dovolená, sick days);
  • připojistíme Vás pro případ úrazu a pomůžeme Vám navýšit si finance na penzijním účtu;
  • odměníme Vaši loajalitu a dlouholetou spolupráci.

Kontakt

Zentiva
Eva Tesařová