Nacházíte se zde: Domů » Kariéra » Nabídka volných pracovních míst

Nabídka volných pracovních míst

Odkaz trvající už 530 let, 2500 spokojených zaměstnanců, vysoce odborné centrum Výzkumu a vývoje, dva velké výrobní závody v Praze a Bukurešti. To je Zentiva.Společnost mířící k prvenství mezi výrobci generik na světě, společnost ulehčující dostupnost kvalitní zdravotnické péče napříč celou Evropou. V Zentivě najdete špičkové odborníky ve svém oboru, silný a přátelský tým, plán rozvoje firmy do budoucna. Přidejte se k nám!

Medical Advisor

Náplň práce

  • Provádění odborného medicínského dohledu a poskytování odborných rad pro svěřené produkty a terapeutické oblasti.
  • Navrhování vědecké komunikace přidělených produktů na základě pravidelného studia a analýzy dostupných medicínských dat.
  • Participace designu a schvalování marketingových a jiných materiálů tak, aby splňovaly požadavky na odbornou správnost a přesnost a etické standardy.
  • Spolupráce a účast na přípravě marketingových strategii, plánů, aktivit a vzdělávání medicínských reprezentantů a KAM
  • Komunikace s odbornou veřejností, KOLs

Požadavky

  • VŠ vzdělání (medicínské, farmaceutické, přírodní vědy)
  • Plynulá znalost anglického jazyka
  • Minimum 2 roky praxe v oblasti farma průmyslu
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Samostatnost
  • Ochota cestovat
  • Zkušenosti s OTC portfoliem výhodou

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející perspektivní společnosti
  • Uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností
  • Zajištění školení pro váš rozvoj a expertízu
  • Možnost kariérového růstu a profesního rozvoje
  • Motivující mzdové ohodnocení včetně zajímavého bonusového systému
  • 10.000,- Kč ve Flex programu na kalendářní rok
  • Flexibilní pracovní doba a 1x týdně možnost home-office
  • Dotované stravování v naší jídelně
  • Nadstandardní sociální a benefitní program
  • Nástup : 01.01.2020

Kontakt

Zentiva
Magdalena Zacharová