Nacházíte se zde: Domů » Kariéra » Nabídka volných pracovních míst

Nabídka volných pracovních míst

With 530 years of heritage, more than 3.000 employees, a leading Research and Development Center and two major production sites in Prague and Bucharest, Zentiva strives to be the champion of Generics to support the daily healthcare needs of people living in Europe.The growth of our organization brings new opportunities for our people to fulfil their potential. It also positions us well to attract the best talent and retain our team to secure our success for future generations. Join us!

DTP Operator

Do našeho artworkového týmu hledáme šikovného, zkušeného kolegu / kolegyni se znalostí grafických programů Adobe Illustrator, InDesign, Acrobat .
Pokud máš zkušenosti v oblasti vytváření grafických a tiskových předloh obalových materialů a hledáš práci v příjemném a přátelském kolektivu, neváhej nás kontaktovat.

Pracovní náplň:

  • Odpovědnost za vytváření grafických a tiskových předloh obalových materiálů pro účely registrace přípravku v jednotlivých teritoriích ;
  • Odpovědnost za vypracování grafické předlohy obalového materiálu v grafickém programu, zakládání čísel, přidělování kódů a provádění korektur ;
  • Komunikace s dodavateli, komunikace s afilacemi ;
  • Řízení kvality obalů z pohledu použitých materiálů a technologií, dle legislativních předpisů a dalších kritérií.

Co požadujeme:

  • SŠ technického zaměření grafická nebo polygrafická škola;
  • Praxe v oboru min. 2 roky;
  • Velmi dobrá znalost práce v grafických programech Adobe Illustrator, InDesign, Acrobat;
  • Znalosti v oblasti tiskové přípravy obalových materiálů a technologických možností tiskových zařízení;
  • Znalost práce na PC s Office aplikacemi (Word, Excel);
  • Aktivní znalost anglického jazyka (pravidelný kontakt se zahraničními dodavateli);
  • Schopnost pracovat na více projektech najednou;
  • Zaměření na detail;
  • Práce na HPP.

Co nabízíme:

  • Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející perspektivní společnosti, která zkvalitňuje a zachraňuje život mnoha lidem v mnoha zemích
  • Uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností
  • Zajištění školení pro váš rozvoj a expertízu
  • Možnost kariérového růstu a profesního rozvoje
  • Motivující mzdové ohodnocení včetně zajímavého bonusového a benefitového systému
  • 10.000,- Kč ve Flex programu na kalendářní rok
  • Flexibilní pracovní doba a 1xtýdně možnost home-office
  • Dotované stravování v naší jídelně
  • Nadstandardní sociální a benefitní program
  • Nástup dle možností

Kontakt

Zentiva
Ilona Bímová