Nacházíte se zde: Hlavní stránka » Kariéra » Nabídka volných pracovních míst

Nabídka volných pracovních míst

Zentiva patří mezi farmaceutické společnosti s vedoucím postavením v regionu střední a východní Evropy. Naším cílem je vývoj, výroba a prodej farmaceutických produktů, které pomáhají zvyšovat kvalitu života. Pro naplnění naší mise potřebujeme ty nejlepší z Vás, protože víme, že lidé jsou skutečným zdrojem prosperity naší společnosti. Nabízíme dynamické prostředí s možností rozvoje a prostor pro ty, kteří se nebojí změn.

Artwork Specialist / Specialista obalů

Do našeho artworkového týmu hledáme šikovného, zkušeného kolegu / kolegyni se znalostí grafických programů Adobe Illustrator, InDesign, Acrobat .
Pokud máš zkušenosti v oblasti vytváření grafických a tiskových předloh obalových materialů a hledáš práci v příjemném a přátelském kolektivu, neváhej nás kontaktovat.

Pracovní náplň:

  • Odpovědnost za vytváření grafických a tiskových předloh obalových materiálů pro účely registrace přípravku v jednotlivých teritoriích ;
  • Odpovědnost za vypracování grafické předlohy obalového materiálu v grafickém programu, zakládání čísel, přidělování kódů a provádění korektur ;
  • Komunikace s dodavateli, komunikace s afilacemi ;
  • Řízení kvality obalů z pohledu použitých materiálů a technologií, dle legislativních předpisů a dalších kritérií.

Co požadujeme:

  • SŠ technického zaměření grafická nebo polygrafická škola;
  • Praxe v oboru min. 2 roky;
  • Velmi dobrá znalost práce v grafických programech Adobe Illustrator, InDesign, Acrobat;
  • Znalosti v oblasti tiskové přípravy obalových materiálů a technologických možností tiskových zařízení;
  • Znalost práce na PC s Office aplikacemi (Word, Excel);
  • Aktivní znalost anglického jazyka (pravidelný kontakt se zahraničními dodavateli);
  • Schopnost pracovat na více projektech najednou;
  • Zaměření na detail;
  • Práce na HPP.

Co nabízíme:

  • Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející perspektivní společnosti, která zkvalitňuje a zachraňuje život mnoha lidem v mnoha zemích
  • Uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností
  • Zajištění školení pro váš rozvoj a expertízu
  • Možnost kariérového růstu a profesního rozvoje
  • Motivující mzdové ohodnocení včetně zajímavého bonusového a benefitového systému
  • 10.000,- Kč ve Flex programu na kalendářní rok
  • Flexibilní pracovní doba a 1xtýdně možnost home-office
  • Dotované stravování v naší jídelně
  • Nadstandardní sociální a benefitní program
  • Nástup dle možností

Kontakt

Zentiva
Karolína Korsesková
    Powered by LMC