You are here: Home » International Open Positions

International Open Positions

IT Specialist

Náplň vaší práce:

  • Administrace a správa existujících webových aplikací (Hawaii SC, Hawaii B2B, DCT) – řešení operativních a drobných rozvojových požadavků a incidentů včetně testování – 0,2 FTE
  • Analýza, řešení a testovaní rozvojových požadavků v oblasti reportingu a analytiky – řešení změnových požadavků na existující reporty (především v oblasti Logistiky) – 0,2 FTE
  • Koordinace interních a externích dodavatelských kapacit pro řešení operativních požadavků a incidentů – 0,2 FTE
  • Komunikace s uživateli – 0,1 FTE
  • Rollout / rozvoj existujících řešení do nových zemí / do nových businessových oblastí – 0,2 FTE
  • Pomoc s operativními úkoly v projektech a monitoringem postupu prací v projektech - 0,1 FTE

Požadavky:

  • Praktická zkušenost v oblasti operativní podpory IT aplikací v oblasti logistiky
  • Základní znalost prostředí SAP ERP, BW
  • Základní zkušenost s projektovým řízením a podporou uživatelů
  • Základní zkušenost s programování a databázemi
  • Základní zkušenost s projektovou a aplikační dokumentací
  • Základní přehled o IT technologiích (včetně Cloud)
  • Základní přehled o business procesech v oblasti Logistiky
  • Výhodou zkušenost s prostředím farmacie – není podmínkou
  • Komunikační dovednosti – verbální i psaná forma, schopnost naslouchat
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Strukturovaná osobnost, schopná organizovat si práci, prioritizovat, pracovat samostatně
  • Schopnost analyzovat problém, popsat jej a navrhovat možnosti řešení
  • Proaktivní přístup k řešení problémů

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející perspektivní společnosti, která zkvalitňuje a zachraňuje život mnoha lidem v mnoha zemích
  • Uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností
  • Zajímavý balíček benefitů

Contact

Zentiva
Věra Boissin